Reklama
Reklama

Te staże cieszą się ogromnym zainteresowaniem studentów. Podano ile można zarobić

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Do 15 października można wysyłać zgłoszenia.

Staże w poznańskim Urzędzie Miasta będą realizowane od grudnia do końca marca. Program skierowany jest do studentek i studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych.

"Obecnie Program Staży Studenckich ma formułę 4-miesięcznej pełnopłatnej edycji. Na osoby, które się zakwalifikują, czeka wynagrodzenie w wysokości 6 396 zł brutto (za cały okres stażu)" - informują miejscy urzędnicy.

Aby zgłosić się na staż, należy wypełnić online formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny na stronie Poznan.pl, w zakładce Staże. Tam też można znaleźć więcej informacji o programie. Wnioski są przyjmowane do 15 października. W formularzu można aplikować do maksymalnie 5 miejsc.

"Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami (odrębnie do każdego wydziału, biura i jednostki) zaplanowano na przełomie października i listopada. Zostaną one przeprowadzone zdalnie (za pośrednictwem platformy Zoom)" - dodają urzędnicy.

Autorski Program Staży Studenckich Urząd Miasta Poznania realizuje od 2003 roku. Akcja cieszy się ogromnym powodzeniem. Na 65 dotychczasowych edycji wpłynęło ponad 36 tysięcy zgłoszeń. Na staż przyjęto około 4,7 tys. studentów i studentek.

Więcej o stażach studenckich na stronie programu oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku pod nr tel. (61) 878 55 10

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro