Reklama

Głogowska: samochód potrącił pieszą na pasach. Miała zielone światło. "Widać zbitą szybę w samochodzie"

fot. Poznan_moment
fot. Poznan_moment

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 19:00.

O zdarzeniu poinformował Czytelnik epoznan.pl - Chyba potrącenie przez samochód na ul. Głogowskiej. Widać zbitą szybę na aucie.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Dyżurny poznańskiej straży pożarnej potwierdził zdarzenie - Faktycznie otrzymaliśmy dziś o godzinie 19:28 informację o potrąceniu pieszej na Głogowskiej, ale nie był konieczny udział jednostek ze straży. Ze wstępnych informacji wynikało, że poszkodowana, to około 25-letnia kobieta.

Jakub Wakuluk kierownik zespołów ratownictwa medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu poinformował epoznan.pl - Faktycznie poszkodowana, to 25-letnia kobieta. Miała zielone światło i przechodziła na przejściu dla pieszych, gdy została potrącona przez samochód. Była przytomna, została zabrana do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. W szpitalu przeprowadzona będzie szersza diagnostyka.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro