Reklama
Reklama

Pasażer onanizował się w miejskim autobusie. "Kolejny przypadek w ciągu kilku dni!"

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Sytuację zauważyła pasażerka i powiadomiła kierowcę pojazdu.

Jak wyjaśnia nasza Czytelniczka, incydent miał miejsce około 9.25 w autobusie linii nr 169 w rejonie Castoramy. Kobieta zauważyła, że jeden z pasażerów onanizuje się. Powiadomiła o tym fakcie kierowcę autobusu. - Kierowca zadzwonił po moim zgłoszeniu na policję, ale niestety zboczeniec uciekł z autobusu. Udało mi się zrobić tylko takie zdjęcie. Uważajcie na siebie, to już kolejny przypadek w ciągu kilku dni!Najgorsze, że nikt nie zareagował w autobusie. Nie widział czy nie chciał widzieć? - pisze.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Pracownik centrali Nadzoru Ruchu MPK potwierdza, że taka sytuacja miała miejsce. - Kierowca faktycznie powiadomił policję, ale pasażer zdołał oddalić się od autobusu - mówi.

Na pochwałę zasługuje postawa pasażerki, która powiadomiła o incydencie prowadzącego pojazd. Policjanci i pracownicy MPK wielokrotnie powtarzali, że to najlepsze rozwiązanie w przypadku niepokojącego zajścia w pojeździe komunikacji miejskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
83.94 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro