Reklama
Reklama

Bizpark Skórzewo - nowy etap inwestycji już wkrótce

Skórzewo to urokliwa miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Przyciąga zarówno rodziny poszukujące spokoju i bliskości natury, jak i inwestorów, widzących w Skórzewie atrakcyjne miejsce do rozwoju własnego biznesu lub inwestycji. Położenie bezpośrednio przy zachodniej granicy Poznania sprawia, że mieszkańcy Skórzewa mogą korzystać z atrakcji miasta, jednocześnie ciesząc się spokojem i urokami podmiejskiego życia. Dzięki strategicznej lokalizacji, łatwej dostępności i szerokiej gamie udogodnień, ten kompleks biurowy z pewnością ma szansę stać się jednym z najpopularniejszych adresów biznesowych w okolicach Poznania.

Biuro nowej generacji - poznaj Bizpark Skórzewo

Zlokalizowany w pobliżu tętniącego życiem Poznania Bizpark Skórzewo to kompleks zaprojektowany z myślą o potrzebach przedsiębiorców poszukujących idealnego miejsca dla swojej działalności. Nowoczesne biurowce oferują biura i lokale o zróżnicowanej powierzchni zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Dla inwestorów poszukujących możliwości ulokowania gotówki z atrakcyjną stopą zwrotu przygotowano również ofertę zakupu lokalu z zakontraktowanym najemcą. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy Twoja firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku, Bizpark Skórzewo to miejsce, dzięki któremu rozwiniesz swoją działalność lub korzystnie zainwestujesz pieniądze.

Lokalizacja przede wszystkim

Położenie względem miasta i kluczowych elementów infrastruktury to jeden z najważniejszych czynników decydujących o atrakcyjności przestrzeni biurowej. Dobrze skomunikowane biuro oraz czytelny adres zwiększa szanse na przyciągnięcie wartościowych pracowników oraz wpływa na wizerunek firmy w oczach klientów i potencjalnych partnerów. Dla właścicieli firm i przedsiębiorców działających w Poznaniu lub okolicach Bizpark oferuje doskonałą lokalizację z parkingiem oraz komfortowym zapleczem komunikacyjnym. Kompleks mieści się w pobliżu kluczowych szlaków komunikacyjnych, niecałe 2 km od zjazdu na trasę S11 oraz autostradowej obwodnicy Poznania, co ułatwia dogodny dojazd w dowolne miejsce w całym regionie. Bezpośrednia trasa pozwala na wygodną i szybką podróż do biura, a rozwinięta infrastruktura i komunikacja miejska gwarantują dobry dojazd dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Bezpośrednio przed biurem znajduje się przystanek komunikacji miejskiej obsługujący linie 727 i 729. Ponadto Bizpark znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkoły i nowo powstających dużych osiedli mieszkaniowych, co istotnie zwiększa potencjał lokalnego rynku pracy oraz bazę klientów dla firm działających w biurowcu.

Architektura idąca z duchem czasu

Nowoczesny budynek biurowy nie tylko pomaga w budowaniu prestiżowego wizerunku firmy, ale wpływa też na wygodę i komfort pracowników. Kompleks biurowy Bizpark to przestronna, funkcjonalna przestrzeń, zaprojektowana po to, by zaspokoić wysokie oczekiwania wymagających właścicieli firm lub najemców. Powstała z myślą o harmonijnym połączeniu wyrafinowanego stylu z komfortem oraz ponadczasowymi rozwiązaniami. Kompleks składa się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni biurowej niemal 5 000 mkw. Na tym nie koniec. Wkrótce rusza sprzedaż kolejnego etapu inwestycji (więcej informacji w biurze sprzedaży). Wnętrza wykończone zostały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz z dużą dbałością o detale, dzięki czemu projekt zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Duże przeszklenia doświetlają pomieszczenia naturalnym światłem, co pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i zwiększoną produktywność pracowników. Wszystkie budynki posiadają windę i są przystosowane dla osób niepełnosprawnych (zobacz wnętrza).

Elastyczność i dopasowanie do Twoich potrzeb

Przedsiębiorstwa o różnych profilach działalności mają zróżnicowane potrzeby dotyczące przestrzeni biurowej. Wybierając lokal, warto zwrócić uwagę na możliwość jego modyfikacji, aby spełniał on indywidualne wymagania firmy. Kompleks biurowy Bizpark Skórzewo oferuje szeroki wybór dostępnych powierzchni, które można połączyć lub podzielić według potrzeb. Wśród nich znaleźć można zarówno małe, kompaktowe biura, idealne dla przedsiębiorców indywidualnych czy start-upów, jak i duże przestrzenie biurowe przeznaczone dla wieloosobowych firm. Wszystkie wyposażone są w nowoczesne technologie i udogodnienia.

Niezależnie od tego, czy szukasz biura czy lokalu usługowego, w inwestycji Bizpark znajdziesz to, czego potrzebujesz! W budynkach A i B pozostało już tylko kilka ostatnich wolnych lokali użytkowych, ale już niebawem rusza sprzedaż kolejnego etapu inwestycji. W zależności od swoich preferencji wybraną przestrzeń możesz zakupić, nabyć w celach inwestycyjnych lub wynająć. Skontaktuj się Biurem Sprzedaży pod nr tel. 602 701 300, wyślij maila na adres: [email protected] lub wejdź na stronę www.twojem.pl, by poznać szczegóły oferty.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro