Reklama
Reklama

Andersia Silver z docelową wysokością! Wkrótce na szczycie zawiśnie wiecha

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Budynek już góruje nad Poznaniem.

W najbliższy piątek, 22 września, na ostatniej kondygnacji najwyższego poznańskiego budynku pojawi się symboliczna wiecha. Będzie to znak, że ukończono wznoszenie konstrukcji najnowszego biurowca w mieście.

Andersia Silver będzie mieć 25 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne. Mając 116 metrów wysokości staje się najwyższym obiektem w Poznaniu. Wewnątrz, na powierzchni 40 tysięcy metrów kwadratowych, znajdować się będą biura i lokale usługowe. - Andersia Silver pod względem technologicznym i inżynieryjnym spełnia wszystkie wymagania środowiskowe. Zaspokaja we własnym zakresie potrzeby energetyczne i jest otwarty na potrzeby najemców, między innymi poprzez rozwiązania Smart Building, aplikację dla najemców, otwierane moduły okienne, czy możliwość zaaranżowania wewnętrznej klatki schodowej - mówi Piotr Trybusz, Dyrektor Sprzedaży z firmy PROBUILD, reprezentujący Andersię Silver.

Na fasadzie budynku pojawią się ogniwa fotowoltaiczne, na parkingach możliwe będzie ładowanie pojazdów elektrycznych, a w rowerowni ładowanie hulajnóg i rowerów.

Co ciekawe, ukończenie Andersii Silver w połowie 2025 roku sprawi, że rynek nieruchomości biurowych w Poznaniu zwiększy się o 5 procent. - Andersia Silver to aktualnie największa realizowana inwestycja na poznańskim rynku nieruchomości komercyjnych. Biurowiec w sposób znaczący zwiększy zasoby biurowe stolicy Wielkopolski zapewniając powierzchnię biurową na najwyższym poziomie - zarówno pod względem wysokości, jak i standardu, w najdogodniejszej dla pracowników naszych najemców lokalizacji - dodaje Piotr Trybusz.

Wszystkie inwestycje zrealizowane przy placu Andersa w Poznaniu, wraz z Andersią Silver, kosztowały ponad miliard złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
14.53 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro