Reklama
Reklama

Zwłoki kilkumiesięcznego dziecka w mieszkaniu. Są nowe informacje

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Kati z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Kati z Pixabay

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w Kaliszu.

Jak już informowaliśmy, cytując portal Kalisz24.INFO, do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wczesnym popołudniem na os. Widok. Według nieoficjalnych ustaleń, pogotowie ratunkowe zostało wezwane do siniejącego dziecka. Wstępnie podawano, że matki miało w mieszkaniu nie być i na terenie miasta trwały jej poszukiwania.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Jak informuje dziś PAP, działania zakończyły się wieczorem. Około godziny 19 z bloku wyprowadzono dwóch mężczyzn i kobietę. "Na niedzielę zaplanowano przesłuchania rodziców zmarłego pięciomiesięcznego dziecka" - powiedział w niedzielę PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler. Dodał też, że wstępnie podczas oględzin nie stwierdzono widocznych obrażeń na ciele dziecka. Przyczyna śmierci ma być znana po wykonaniu sekcji zwłok zaplanowanej na poniedziałek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro