Reklama

Prace na Starym Rynku przyspieszają. Zdążą do wyborów? "Coś tam już widać"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Kostka brukowa pokrywa coraz większą powierzchnię Starego Rynku.

W poniedziałek i we wtorek redakcja epoznan.pl informowała o postępach prac w sercu stolicy Wielkopolski. Okazuje się, że przyspieszyły prace związane z zakładaniem kostki brukowej na Starym Rynku. Prezydent sam regularnie dogląda prac, a nawet sam miał okazję ułożyć kilka kostek brukowych na Rynku.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

We wtorek Jacek Jaśkowiak poinformował w regionalnej rozgłośni radiowej, że Stary Rynek ma być gotowy jeszcze w tym roku. Prezydent zakłada, że ten historyczny moment może nastąpić już 20 listopada. Po naszej wtorkowej publikacji o terminach zakończenia inwestycji niektórzy poznaniacy udali się na rozkopany Rynek, aby sprawdzić na jakim etapie są prace.

-Czytałem, że napisaliście o terminach zakończenia prac na Rynku. Wysyłam zdjęcie z dziś. Coś już tam powoli widać - czytelnik napisał we wtorek o godzinie 19:00.

-Faktycznie, widać postęp. Może do wyborów zdążą. Całkiem dobrze to zaczęło wyglądać - wiadomość od kolejnego Czytelnika wpłynęła również we wtorek po publikacji popołudniowego artykułu.

Jak myślisz? Czy uda się w tym roku zakończyć prace na Starym Rynku?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.24 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro