Reklama

Bosak i Mentzen na spotkaniu w Poznaniu. Kolejna już lokalizacja, z poprzednimi się nie udało

fot. Sławomir Mentzen FB
fot. Sławomir Mentzen FB

Konfederacja nie składa broni i zaprasza sympatyków na plac Wolności już 15 września.

- Zapraszamy na najciekawszą i najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tej jesieni. Bosak&Mentzen NA ŻYWO! Odwiedzimy 18 miast w całej Polsce. Będzie głośno, będzie ciekawie i z efektem WOW! Będziecie mogli zobaczyć na żywo tiktokera Sławomira Mentzena i mistrza wagi ciężkiej debat Krzysztofa Bosaka! - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że nie potrzebujemy zwozić ludzi autokarami na nasze spotkania, dlatego lepiej przyjść szybciej i zająć sobie miejsce - dodają.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Na Facebooku swój udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 500 osób. Start w najbliższy piątek o 19.00.

Przypomnijmy, że pierwotnie spotkanie z politykami Konfederacji miało się odbyć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odwołania spotkania w tej lokalizacji domagali się poznańscy aktywiści i ostatecznie je odwołano. Następnie organizatorzy chcieli, by politycy spotkali się z mieszkańcami na placu Kolegiackim, pod oknami gabinetu Jacka Jaśkowiaka. Sytuacja znowu jednak uległa zmianie i aktualna lokalizacja to plac Wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro