Reklama
Reklama

Policjanci otwierają swoje bramy na Szylinga. Będzie można zwiedzić budynek komendy oraz przyjrzeć się bliżej ich pracy

fot. KMP Poznań
fot. KMP Poznań

Wiele atrakcji zapowiedziano na sobotę.

9 września Drzwi Otwarte w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu. "Przygotowaliśmy szereg atrakcji połączonych z grami i zabawami dla najmłodszych" - informuje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji. "Wydarzenie ma na celu przybliżyć tajniki i różnorodność pracy policjantów oraz innych służb mundurowych. Do wydarzenia przyłączyli się również nasi przyjaciele oraz przedstawiciele instytucji, z którymi na co dzień współpracujemy. Przyjdź z całą rodziną, zobacz i baw się razem z nami" - dodaje.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Wśród atrakcji wymieniono między innymi prezentacje pojazdów oraz sprzętu służb mundurowych, pokaz tresury psów służbowych czy możliwość zwiedzenia stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Będzie też można oznakować swój rower.

Osoby, które pojawią się na wydarzeniu, będą miały okazję porozmawiać nie tylko z policjantami, ale też strażakami, strażnikami miejskimi, funkcjonariuszami żandarmerii wojskowej czy leśnikami.

Wydarzenie w najbliższą sobotę odbywać się będzie w godzinach od 12:00 do 16:00.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro