Reklama
Reklama

Znów będzie się działo na poznańskich targowiskach. Są szczegóły!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Krystian Andrzejewski
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Krystian Andrzejewski

To kolejny weekend z takimi atrakcjami.

Przed nami kolejne wydarzenia z cyklu "A na targowiskach dzieje się... oj dzieje...". Na poznaniaków będą czekać atrakcje na placu Wielkopolskim oraz Bernardyńskim.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

W sobotę, 9 września w godzinach 9:00-12:00 na placu Wielkopolskim odbędzie się pokaz rzemieślniczy z udziałem modystek. "Zainteresowani będą mogli poznać bliżej zawód fachowców od kapeluszy, czapek, kaszkietów, meloników oraz innych fantazyjnych nakryć głowy. W trakcie wydarzenia będzie można podejrzeć ich warsztat pracy, dowiedzieć się, w jaki sposób powstają przedmioty, a także poznać inne ciekawostki związane z tą profesją" - zapowiadają miejscy urzędnicy.

Również w sobotę, ale na placu Bernardyńskim znajdzie się coś dla miłośników słodyczy. Zainteresowani będą mogli odwiedzić strefę z usługami gastronomicznymi od 10:00 do 13:00. W tych godzinach czekać będzie na nich słodka niespodzianka.

Ponadto, jak już zapowiadaliśmy, w niedzielę 10 września na placu Wielkopolskim odbędzie się "powakacyjny sąsiedzki kiermasz wymiany odzieży dziecięcej i drobnego sprzętu dziecięcego". Aby wziąć udział w kiermaszu, należy wypełnić zgłoszenie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro