Reklama

3 dni bez ciepłej wody w części Poznania

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Imani / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Imani / unsplash.com

Skarży się nasz Czytelnik.

Jak zauważa nasz Czytelnik, informacja o tym, że przez 3 dni nie będzie miał ciepłej wody w kranie, w poniedziałek pojawiła się na klatce schodowej budynku, w którym mieszka. Wody nie będzie od 4.30 w czwartek do 4.30 w niedzielę. - 3 dni bez ciepłej wody! I o ile rozumiem, że Veolia musi zrobić jakieś duże prace i będzie to tyle trwało, to nie rozumiem dlaczego informacja została wywieszona 2 dni przed wyłączeniem wody! A może mam się cieszyć, że aż 2 dni? Poza tym dlaczego teraz, jak rozpoczął się rok szkolny i wszyscy powracali do domów, przeprowadzana jest taka akcja? Nie można było tego zrobić w wakacje, gdy dużo osób wyjeżdżało ze swoich mieszkań? Dodam tylko z uzyskanych informacji, że taki sam problem będą miały okoliczne bloki należące do spółdzielni Jeżyce. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem tego problemu to przesunięcie robót o 2 tygodnie i odpowiednie poinformowanie mieszkańców, aby mogli się do tego przygotować - napisał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jak wyjaśnia nam Veolia Energia Poznań, prace związane są z budową przyłącza sieci ciepłowniczej. - Ograniczone zostaną dostawy ciepłej wody w rejonie ulicy Dąbrowskiego (Długosza/ Szamarzewskiego/ Janickiego). Ograniczenia w dostawie ciepłej wody wprowadzone będą od 07.09.2023 od 4:30 do 10.09.2023 do 4:30 i dotyczą 69 budynków, o czym mieszkańcy zostali odpowiednio wcześniej poinformowani - zaznacza Agnieszka Rzetelna z Veolii.

W rozmowie z nami podkreślono, że tego typu prace mogą być przeprowadzane tylko poza okresem grzewczym. A ten jeszcze się nie rozpoczął. Wszystko odbywa się więc zgodnie z przepisami.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
15.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro