Reklama
Reklama

Gwiazdy wystąpią w Poznaniu. ZTM wzmacnia komunikację

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Okan Caliskan z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Okan Caliskan z Pixabay

W piątek i sobotę odbywać się będą Letnie Brzmienia.

W związku z organizacją koncertów, które odbędą się 1 i 2 września na terenie Parku Cytadela wzmocniony zostanie transport w tym rejonie. "Impreza Letnie Brzmienia odbędzie się na Cytadeli - wejście od ul. Armii Poznań, scena w rejonie ul. Na Stoku. W celu ułatwienia powrotu do domu komunikacją zbiorową, zostanie ona wzmocniona, ponadto będzie uruchomiona dodatkowa linia nocna nr 210" - zapowiada Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Linia nr 201 - tramwaje będą kursowały wydłużoną trasą: Os. Sobieskiego - Rondo Śródka - Franowo do około godz. 1:30 co 15 minut, a później co 30 minut

Linie nr 214 i 224 - wzmocnienie linii autobusowej nr 214 na trasie: Boranta - Junikowo (jednokierunkowo) i linii autobusowej nr 224 na trasie: Junikowo - Boranta (jednokierunkowo), dzięki czemu na wspólnym odcinku częstotliwość kursowania wyniesie co około 15 minut

Linia nr 210 - dodatkowa nocna linia autobusowa
GARBARY PKM - Garbary - AWF - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - GARBARY PKM

Jak przekazano, rozkład jazdy linii nr 210 będzie zsynchronizowany z nocnymi liniami autobusowymi nr 211, 220 i 221. Ponadto na liniach autobusowych nocnych nr 210, 211, 213, 221 i 223 kursy będą wykonywane autobusami przegubowymi. Linia nr 231 będzie natomiast w tym czasie zawieszona.

Zgodnie z zapowiedziami w ramach Santander Letnie Brzmienia w Poznaniu wystąpią: Mrozu, Kacperczyk, The Dumplings, WaluśKraksaKryzys, Natalia Szroeder, Paula Roma, ARS LATRANS Orchestra,Faustyna Maciejczuk, Projekt Specjalny BABIE LATO, Zalewski śpiewa Niemena, Vito Bambino, Nosowska, Szczyl, Natalia Przybysz, Zalia i Daria ze Śląska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro