Reklama
Reklama

Był już film poznańskiego motorniczego. Pojawiła się też parodia Bentleya w wykonaniu kierowcy autobusu MPK

fot. Kadr filmu kierowcy poznańskiego autobusu.
fot. Kadr filmu kierowcy poznańskiego autobusu.

W poniedziałek na naszych łamach opublikowaliśmy film motorniczego.

Możecie to zobaczyć tutaj. "Ejber z bimby" to nazwa kanału w social mediach, prowadzonego przez poznańskiego motorniczego. Sparodiował zmysłową reklamę Bentleya. Reklama z piękną, szczupłą blondynką stała się viralem w sieci. Powstało mnóstwo filmów parodiujących atrakcyjną blondynkę, zachwyconą nienagannym wyglądem Bentleya.

Po publikacji filmu autorstwa "Ejbera z bimby" do redakcji epoznan.pl napisał kierowca poznańskiego autobusu, który również nagrał własną parodię Bentleya, a tym samym zrobił spot reklamowy firmie "Solaris". Dzień dobry. Widziałem, że Państwo udostępnili post, pod którym kolega po fachu zainspirował się reklamą bentleya i postanowił zareklamować tramwaj. Szanuję jego podejście, ponieważ jakiś czas temu także zrobiłem jako kierowca autobusu w poznańskim MPK podobny spot reklamowy marce Solaris. Podsyłam wideo jeśli się nada - napisał Adam kierowca autobusu.

Radio Eska już trzy dni temu na swoich łamach poruszało temat popularnej reklamy z piękną blondynką. Okazuje się, że największą popularnością cieszy się parodia w wykonaniu wojska - Swoją wersję reklamy przygotowała nawet Żelazna Dywizja, czyli 18. Dywizja Zmechanizowana w Siedlcach! Żołnierz przedstawił w niej wóz opancerzony Cougar. Tylko na Twitterze wideo zostało wyświetlone pół miliona razy i ma ok. sześciu tysięcy polubień.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro