Reklama

Dawid Podsiadło zagra na poznańskim stadionie!

fot. Michał Murawski / materiały prasowe
fot. Michał Murawski / materiały prasowe

W przyszłym roku.

Choć duże stadionowe koncerty zdają się omijać nasze miasto, ma się to zmienić za sprawą Dawida Podsiadło. Artysta ogłosił, że w przyszłym roku da trzy stadionowe koncerty ze sceną 360 stopni. Właśnie taką scenę zaprezentował na sobotnim stadionie na PGE Narodowym. Pojawiło się na nim około 80 tysięcy widzów. Był to największy koncert w historii warszawskiego obiektu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

W sobotę, na koniec niemal 2,5-godzinnego show Podsiadło podał, że w 2024 roku wróci na polskie stadiony z tą samą sceną. - Zagraliśmy setki koncertów, ale to, co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem - to coś, co powoduje ogromne emocje - mówi Dawid Podsiadło. - Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec - dodaje.

Już wiadomo, że koncerty będą trzy - w Gdańsku, Chorzowie oraz w Poznaniu. 15 czerwca 2024 roku artysta wystąpi na Enea Stadionie. Sprzedaż biletów ruszy w najbliższą środę, 30 sierpnia, w południe dla użytkowników Allegro Smart, a dzień później w serwisie eBilet.pl.

Wiadomo, że Enea Stadion jest partnerem koncertu, a to oznacza, że prawdopodobnie zarządca obiektu wyłożył część pieniędzy na imprezę. Ile osób zdecyduje się na oglądanie Dawida Podsiadło w Poznaniu? Dowiemy się 15 czerwca przyszłego roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro