Reklama
Reklama

Mieli uprawiać seks na miejskiej pływalni. Sprawa trafiła na policję

fot. wlkp24.info
fot. wlkp24.info

W Krotoszynie.

W czwartek informowaliśmy na epoznan.pl o incydencie, do jakiego doszło na pływalni zewnętrznej w Krotoszynie. W sieci pojawił się film, na którym widać parę leżącą na trawie pod kocem. Ich ruchy mogą sugerować, że uprawiają seks. Filmik nagrała inna z osób przebywających w tym czasie na pływalni.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Wiadomo już, że sprawa trafiła na policję. Zgłoszenie dotyczące zgorszenia wpłynęło od szefostwa pływalni. W rozmowie z wlkp24.info prezes Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik przyznał, że to pierwsza taka sytuacja od 2018, gdy zaczął zasiadać w zarządzie tej spółki. Wyjaśnił też, że nie może być zgody na sianie zgorszenia w miejscu publicznym, a dodatkowo zgłoszenie ma działać profilaktycznie - inni mają wiedzieć, by tak się nie zachowywać.

Z ustaleń wlkp24.info wynika, że policjanci wiedzą już, kto znajduje się na nagraniu. Trwają działania funkcjonariuszy w tej sprawie. Para może odpowiadać za wykroczenie - nieobyczajne zachowanie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro