Reklama
Reklama

Przed nami kolejny koncertowy weekend w mieście. Imprezy nad jeziorami!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. POSiR/Paweł Rychter
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POSiR/Paweł Rychter

Także darmowe.

W najbliższy piątek, 25 sierpnia, nad Jeziorem Strzeszyńskim odbędzie się ostatni z tegorocznych koncertów w ramach cyklu Na Falach. Organizatorem jest miasto, a wstęp jest bezpłatny. Tym razem na scenie zaprezentują się Fisz Emade Tworzywo. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Dzień później, w sobotę, spora impreza odbędzie się nad Jeziorem Maltańskim. O 15.00 otwarte zostaną bramy Hip Hop Festiwal Poznań 2023. Bilety można jeszcze kupić - kosztują 199 złotych. Na scenie zaprezentują się m.in. Molly, Opał, Każ Bałagane, Chivas, Gibbs czy Paluch. Zgodnie z harmonogramem zaprezentowanym przez organizatora, ostatni występ zaplanowano na 23.00. Oznacza to, że impreza powinna się zakończyć około północy, czym na pewno żywo zainteresowani się mieszkańcy okolicznych osiedli, którzy przy tego typu wydarzeniach organizowanych na Malcie skarżą się na hałasy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
131.04 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro