Reklama
Reklama

Podpoznańskie kąpielisko: mężczyzna miał się onanizować w wodzie przy dzieciach, został zatrzymany

Zdjęcie ilustracyjne | fot. kornik.travel
Zdjęcie ilustracyjne | fot. kornik.travel

Do zdarzenia doszło na plaży Oaza Błonie w Kórniku.

Informacja na temat incydentu pojawiła się w mediach społecznościowych. Z relacji jednej z mieszkanek wynikało, że do jej 7-letniej córki w trakcie kąpieli w jeziorze podszedł mężczyzna i zaproponował, że podsadzić ją do góry, na mostek. Dziewczynka z propozycji nie skorzystała i poinformowała o niej mamę. Jej znajomy wyjaśnił, że wskazany przez dziecko mężczyzna od kilku godzin siedzi w wodzie. Kobieta zaczęła mu się więc przyglądać i po kilku minutach zauważyła, że był bez kąpielówek i miał się onanizować stojąc w wodzie.

Kobieta podeszła do ratowników będących na miejscu i powiedziała im o sytuacji. Z ich obserwacji wynikało, że ten człowiek przebywa w wodzie bez przerwy od 11 godzin. Nie mogli jednak nic zrobić, bo nikt im nie zgłaszał niczego niepokojącego. Ostatecznie na miejsce wezwano policję, która mężczyznę zabrała.

Małgorzata Meloch z policji wyjaśniam nam, że funkcjonariusze interweniowali w niedzielę w tym miejscu. - Mężczyzna został zatrzymany ze względu na nieobyczajny wybryk. Nie jest jednak dotychczas potwierdzone, żeby zaczepiał dzieci - mówi. - Wyjaśniamy tę sprawę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
10.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro