Reklama
Reklama

Gigantyczne kolejki przed Termami Maltańskimi. Wyczerpał się limit 2,5 tysiąca miejsc, klienci musieli czekać, aż inni opuszczą obiekt

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Długi weekend przyciągnął tłumy do popularnego parku wodnego w Poznaniu.

Zebrała się długa kolejka przed wejściem na Termy. Napisał do nas we wtorek w tej sprawie Czytelnik - Tak jest dzisiaj na Termach Maltańskich. Do tego tylko jedna kasa czynna.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Zapytaliśmy osobę z kolejki, jak długo musiała w niej stać i czy w efekcie obsługa otworzyła inne kasy - Stałem około 15 minut, ale warto było. Lubimy z rodziną spędzać tutaj wolny czas. Teraz akurat trochę skumulowało się ludzi bo jest długi weekend no i były też różne imprezy na Termach.

Jak się okazuje, kolejki do Term nie są nowością. Na Instagramie powstało nawet konto o nazwie 'termy_maltanskiekolejka', gdzie 11 czerwca 2023 został umieszczony post dotyczący kolejek - Termy Maltańskie nadal walczą z kolejką. Stanie na zielonym dywanie uspokaja.

Jak dowiedział się dziennikarz "Gazety Wyborczej", przyczyną dzisiejszej gigantycznej kolejki przed Termami Maltańskimi było wyczerpanie limitu 2,5 tysiąca miejsc w obiekcie. Klienci musieli czekać na rotację ludzi przebywających w parku wodnym. Rekordziści stali nawet po 3-4 godziny w kolejce. Pomimo uruchomienia wszystkich kas, ruch nie przyspieszał.

  • Aktualizacja
    wtorek, 15.08.2023 r., godz. 14.08
    Aktualizacja
    wtorek, 15.08.2023 r., godz. 14.08
    Czytelniczka napisała w sprawie kolejek - "Do wszystkich, którzy wybierają się na Termy Maltańskie. Obecny czas oczekiwania dla osób, które czekają na górze, to 6 h. Nie ma żadnej informacji o czasie oczekiwania na wejście, nie obowiązuje kolejka dla osób, które dokonały zakupu internetow,o nie wspomnę o kobietach w ciąży i rodzinach z małymi dziećmi, którzy stoją w samo południe na otwartym słońcu. My zrezygnowaliśmy, ale jest to informacja dla osób które się wybierają bo nigdzie takiej informacji nie otrzymacie".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro