Reklama
Reklama

Martwy szczeniak na chodniku w centrum Poznania. Ktoś go wyrzucił z 4. piętra?

fot. Poznański Trójkąt Bermudzki
fot. Poznański Trójkąt Bermudzki

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Podgórnej.

Poznański Trójkąt Bermudzki poinformował nas o dramacie szczeniaka mieszkającego przy Podgórnej w Poznaniu. Z relacji osoby, która skontaktowała się z PTB wynikało, że pies został wyrzucony z okna.

Łukasz Paterski z poznańskiej policji wyjaśnia, że około 21.00 w niedzielę do policjantów dotarła informacja o martwym szczeniaku leżącym na chodniku przy Podgórnej. - Z naszych ustaleń wynika, że zwierzę wcześniej znajdowało się w mieszkaniu na czwartym piętrze kamienicy. Ustalono lokatorkę tego mieszkania, była nietrzeźwa i została zatrzymana, jest w areszcie - mówi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. - Musimy ustalić czy pies wypadł z balkonu, czy może został przez kogoś wyrzucony z mieszkania. Funkcjonariusze przesłuchują świadków, sprawdzają nagrania z kamer monitoringu - dodaje.

Z informacji Poznańskiego Trójkąta Bermudzkiego wynika, że noc wcześniej, z soboty na niedzielę, w tym samym mieszkaniu kobieta miała bić psa na balkonie. Zareagowali mieszkańcy, którzy wezwali na miejsce strażaków.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
11.37 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro