Reklama
Reklama

Remontują ważną poznańską ulicę. Znów zmiany!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay

Kontynuacja prac remontowych na północnej jezdni ul. Warszawskiej wiąże się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu.

Zmiany wprowadzone zostaną w nocy z 3 na 4 sierpnia (z czwartku na piątek).

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Remont prowadzony jest na północnej jezdni ul. Warszawskiej od ul. Św. Michała do ul. Krańcowej. "Obecnie ruch w stronę miasta na tym odcinku odbywa się jednym pasem i tak pozostanie, jedynie zostanie przełożony z południowego na północny (tzn. ze skrajnego lewego na skrajny prawy)" - informują przedstawiciele PIM. "Na całym odcinku niemożliwe będą lewoskręty, tzn. z ul. Warszawskiej w ul. Krańcową oraz w św. Michała. Z kolei na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Krańcowej kierowcy jadący od ronda Śródka w stronę Swarzędza nie przejadą lewym pasem i tym samym skręcić w lewo. Na skrzyżowaniu ruch pozostanie ograniczony do jednego pasa do jazdy na wprost oraz jednego do prawoskrętu (zarówno w stronę Śródki jak i Swarzędza). Kierowcy dojeżdżający ul. Krańcową do ul. Warszawskiej - zarówno od północy, jak i południa - będą mogli skręcić wyłącznie w prawo. Niemożliwy będzie przejazd przez ul. Warszawską na wprost oraz skręt w ul. Warszawską w lewo" - dodają.

Jak przekazano, z uwagi na dynamikę prac nawierzchniowych mogą także występować krótkotrwałe, dodatkowe ograniczenia przejazdu na ul. Warszawskiej i pobliskich skrzyżowaniach. Po wykonaniu prac na danym odcinku będzie on ponownie udostępniany kierowcom.

W rejonie prac niezmiennie obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
83.94 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro