Reklama
Reklama

Roboty budowlane w dawnym Tesco przy ul. Serbskiej. Otworzy się francuski hipermarket

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Niegdyś był tu duży dyskont Tesco.

Brytyjska sieć zlikwidowała 32 sklepy na terenie Polski, w tym również w Poznaniu. Dyskont mieszczący się przy ul. Serbskiej był dość dużą halą, w której klienci mogli kupić żywność, odzież, sprzęty RTV i AGD. Po zamknięciu dyskontów w Polsce pracę straciło około 600 osób.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Już dwa lata temu na łamach epoznan.pl informowaliśmy o tym, że w miejscu dawnego Tesco ma powstać market budowlany. Maksymilian Pawłowski z z Leroy Merlin informował wówczas dziennikarza "Głosu Wielkopolskiego"- W ramach naszych przyszłych planów rozwojowych zakupiliśmy obiekt przy ul. Serbskiej i będziemy go przystosowywać do naszych standardów. Na ten moment jest jeszcze za wcześnie, aby bardziej sprecyzować nasze plany odnośnie tego obiektu.

W poniedziałek do redakcji epoznan.pl dotarła wiadomość od Czytelnika, który był w obiekcie po dawnym Tesco i udokumentował to fotografią - W centrum handlowym przy ulicy Serbskiej (dawne Tesco) zaczęły się roboty budowlane. Od pracowników lokali, które znajdują się tam, udało się dowiedzieć, że prace prowadzi Leroy Merlin.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro