Reklama
Reklama

Jarosław Kaczyński odwiedzi Wielkopolskę. Pojawi się na kolejnym pikniku rodzinnym organizowanym przez PiS

fot. LT
fot. LT

Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawi się w niedzielę w Połajewie na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Kaczyński weźmie udział w pikniku rodzinnym, które odbywają się w kraju pod hasłem "Z miłości do Polski". Prezes PiS pojawia się na takich wydarzeniach w każdą niedzielę od początku lipca. Tym razem wizyta odbędzie się w Wielkopolsce. Wcześniej prezes PiS był w Pułtusku, Woli Rzędzińskiej i Stawiskach.

- Zaprosiliśmy prezesa na tereny wiejskie. Małe samorządy otrzymują dziś bardzo dużo środków z programów rządowych, dzięki którym realizowanych jest wiele inwestycji. Warto pokazać, że Polska jest nie tylko w dużych miastach, ale również w małych miejscowościach, gdzie także realizuje się inwestycje, które służą mieszkańcom - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Krzysztof Czarnecki, poseł PiS z Wielkopolski.

Wiadomo, że piknik rozpocznie się o 13.00, a w programie jest nie tylko spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, ale też muzyka, pokazy strażaków, atrakcje dla dzieci. Spotkanie z prezesem partii rządzącej ma się odbyć o 14.00. Będzie można z nim porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
37.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro