Reklama

Kolejne zmiany w centrum. Tak jeździmy od środy!

fot. PIM
fot. PIM

Trwa kontynuacja prac nawierzchniowych w centrum Poznania.

Na początku tygodnia prace toczyły się na jezdni południowej ul. Św. Marcin od mostu Uniwersyteckiego do al. Niepodległości. Od środy na tym odcinku kierowcy pojadą po nowej, docelowej nawierzchni. Natomiast zgodnie z zapowiedziami, 26 lipca rozpocznie się kolejna faza prac nawierzchniowych na ul. Św. Marcin i al. Niepodległości. Układana jest ostatnia warstwa nawierzchni jezdni. Prace mają trwać do 1 sierpnia.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

"Konieczne będzie wyłączenie z ruchu wschodniej jezdni al. Niepodległości, tzn. wzdłuż CK Zamek oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Nie będzie również przejazdu ulicą Św. Marcin na odcinku między al. Niepodległości i Kościuszki w obu kierunkach. Dojazd do ul. Kościuszki możliwy będzie z ul. Libelta. Ruch na al. Niepodległości podczas prac odbywać się będzie dwukierunkowo po zachodniej stronie jezdni" - zapowiadają urzędnicy PIM.

Podkreślają , że na prace wpływ mogą mieć warunki atmosferyczne. "W przypadku opadów termin może ulec przesunięciu" - zapowiadają przedstawiciele PIM. "W kolejnych krokach nawierzchnia będzie układana na północnej jezdni ul. Św. Marcin między al. Niepodległości a mostem Uniwersyteckim oraz na jezdni zachodniej al. Niepodległości" - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro