Reklama
Reklama

Nocna akcja policji na Głogowskiej. Kierowca zaczął uciekać przed funkcjonariuszami

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Do zdarzenia doszło około 2.00.

W tej sprawie pisały do nas Czytelniczki. - Co się stało dziś na Głogowskiej o 2 w nocy? Hałas, policja, ktoś uciekał - napisała Roksi. - Co działo się dziś w nocy na ulicy Głogowskiej na wysokości straży miejskiej ok. 2.00? Pełno policji, oznakowane samochody jak i cywilne na sygnałach. Samochód na minuty. Dopiero o 6 rano laweta zabierała samochód. Co tam się wydarzyło? Czy wy coś wiecie? - pyta Magda.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak udało nam się ustalić, na Głogowskiej prowadzony był pościg. - Około 2.00 policjanci próbowali zatrzymać do kontroli pojazd, który poruszał się z nadmierną prędkością. Nadawali sygnały świetlne i dźwiękowe, ale kierowca zamiast się zatrzymać, przyspieszył - tłumaczy Łukasz Paterski z poznańskiej policji.

Ostatecznie udało się zatrzymać uciekający pojazd na ulicy Głogowskiej. - Zatrzymano 3 osoby, które jechały tym pojazdem. W tej chwili są z nimi przeprowadzane czynności na komisariacie - dodaje. Jak podkreśla Paterski, na szczęście nie ma strat w ludziach i mieniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro