Reklama
Reklama

Remont ważnej poznańskiej ulicy od poniedziałku wkracza w kolejny etap

fot. ZDM Poznań
fot. ZDM Poznań

Drogowcy przeniosą się na kolejny odcinek Strzeszyńskiej.

Zarząd Dróg Miejskich zapewnia, że prace na remontowanej ulicy Strzeszyńskiej przebiegają bardzo sprawnie. - W pierwszym etapie zerwana została stara i układana jest nowa nawierzchnia na odcinku pomiędzy rondem a ul. Jasielską. Powinien się on zakończyć w piątek (21 lipca). Od poniedziałku (24 lipca) natomiast ekipy Zakładu Robót Drogowych przeniosą się na część jezdni od ul. Jasielskiej do ul. Lutyckiej. Następnie prowadzone będą jeszcze końcowe prace, z utrzymaniem jednego kierunku ruchu do centrum, zaplanowano na pasie do prawoskrętu z ul. Strzeszyńskiej w ul. Lutycką - wyjaśnia ZDM.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak przypominają drogowcy, ulica na remontowanym odcinku jest jednokierunkowa, a objazd wytyczono Lutycką, Szczawnicką i Druskienicką. W tym roku remont obejmuje część ulicy od okolic ronda (ul. Omańkowskiej i ul. Druskienickiej) po skrzyżowanie z ul. Lutycką.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro