Reklama
Reklama

Kolejny lokal znika z przebudowywanego centrum Poznania. Działał 11 lat

fot. Pezzi / FB
fot. Pezzi / FB

Pezzi działa przy ulicy Ratajczaka.

O zamknięciu lokalu poinformowano w środę w mediach społecznościowych. - Kochani! Historia Pezzi rozpoczęła się 11 lat temu. Od samego otwarcia odczuwaliśmy ogromne zaangażowanie i entuzjazm naszych klientów. Od początku nasza restauracja była miejscem, gdzie nie tylko dostarczaliśmy pyszne posiłki, ale także tworzyliśmy przyjemną atmosferę, w której goście mogli odpocząć i cieszyć się chwilą spędzoną z bliskimi. Wasze uśmiechy, pozytywne recenzje i słowa zachęty były dla nas ogromną motywacją. Dziękujemy Wam za to, że byliście częścią tego miejsca, tworząc niezapomniane wspomnienia - piszą pracownicy Pezzi (Pizza a Pezzi).

- Dziś z przykrością informujemy, że nadszedł czas, aby zamknąć rozdział naszej włoskiej przygody. Ostatnie dni otwarcia już tuż, tuż, i chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić na ostatnią konsumpcję METROWEJ pizzy do końca miesiąca! Niech to będzie okazja do podziękowania i wspólnego delektowania się smakiem, który pokochaliście przez te wszystkie lata. Przyjdźcie ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi i rodziną, aby podzielić się tym ostatnim kawałkiem pizzy i wspomnieć wszystkie wspaniałe chwile, które razem przeżyliśmy! - dodają.

To kolejny lokal, który zamyka się w centrum Poznania. - Już trochę jesteśmy odcięci od życia (ulicy) i byliśmy ciekawi czy ono jeszcze istnieje. Nie wiemy jak długo w remontowanej rzeczywistości jesteśmy w stanie nadal funkcjonować... ALE WINA MAMY W BRÓD! CZEKAMY NA WAS - pisali pracownicy Pezzi 5 lipca.

Choć właściciele w pożegnalnym wpisie nie podają powodów zamknięcia, przebudowa ulicy Ratajczaka (oraz okolic) mocno dała się restauracji we znaki. Podobnie jak innym punktom, które zniknęły już z mapy naszego miasta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.21 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro