Reklama

Relacje w mediach społecznościowych doprowadziły zabójcę do ofiary? Zaatakował gdy wyszli z restauracji

fot. policja
fot. policja

Tak podejrzewają bliscy ofiary.

Jak informowaliśmy już wcześniej na epoznan.pl, ofiara niedzielnego zabójstwa z ulicy Święty Marcin aktywnie korzystała z mediów społecznościowych. Kordian D. relacjonował w niedzielę swój pobyt z narzeczoną w Poznaniu. Opisywał, że jest w Centrum Szyfrów Enigma, a następnie w restauracji przy ulicy Kościuszki (a nie w restauracji hotelu, przed którym rozegrał się dramat).

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Jak podaje interia.pl, to prawdopodobnie z mediów społecznościowych i relacji ofiary sprawca dowiedział się, że para jest w Poznaniu, a także poznał ich przybliżoną lokalizację. Radio Poznań poinformowało natomiast, że do ataku nie doszło wcale w hotelowym ogródku gastronomicznym na ulicy Święty Marcin, a po prostu na chodniku, po którym szła para, gdy opuściła restaurację z ulicy Kościuszki. Sprawca prawdopodobnie szukał pary w tym rejonie i ją znalazł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro