Reklama

Mężczyzna zastrzelony na Świętym Marcinie przyjechał z narzeczoną z Łodzi. Zaręczyli się tydzień temu

fot. Niskie Składki FB
fot. Niskie Składki FB

Z mediów społecznościowych pary wynika, że byli ze sobą od wielu miesięcy. Partnerka prawdopodobnie pochodzi z Wielkopolski, ale podobnie jak zastrzelony mężczyzna związana jest obecnie z Łodzią, gdzie studiuje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jeszcze kilka godzin przed tragicznymi wydarzeniami na ulicy Święty Marcin ofiara wrzucała na Instagrama relacje z pobytu w Poznaniu. Odwiedzili Centrum Szyfrów Enigma, a także jedną z restauracji przy ulicy Kościuszki.

Ofiara zabójstwa, Kordian, został pożegnany przez Stowarzyszenie Niskie Składki, którego celem jest propagowanie idei liberalizmu gospodarczego, decentralizacji władzy publicznej i wolności osobistej człowieka. - Pozytywny i pełen energii chłopak, świeżo upieczony narzeczony, aktywny NSowicz. Miał przed sobą całe życie. Ciężko napisać coś sensownego na temat tej tragedii, bo ta śmierć nie ma sensu. Został zamordowany za to, że po prostu się zakochał - napisało stowarzyszenie w mediach społecznościowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro