Reklama
Reklama

Od wtorku 3 dni bez ciepłej wody w setkach mieszkań w Poznaniu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Imani / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Imani / unsplash.com

Powodem zaplanowane prace.

Veolia Energia Poznań wykorzystuje letni czas do przeprowadzenia niezbędnych inwestycji w mieście. Tym razem prace inwestycyjne zaplanowano w rejonie ulicy Kurlandzkiej na Chartowie. Harmonogram zakłada, że ciepła woda zniknie z kranów we wtorek, 18 lipca, około 5.30 rano i powróci do nich dopiero po trzech dniach - w czwartek około 23.30.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Prace remontowe polegać będą na wymianie klap sekcyjnych na sieci magistralnej oraz wymianie rur, którymi dostarczana jest ciepła woda. Ze względu na charakter prac, konieczne jest ich zrealizowanie w czasie jednego wyłączenia sieci - dotyczy to 139 odbiorców w tym rejonie, którzy wcześniej zostali poinformowani o terminie prac - mówi Olga Fasiecka z Veolia Energia Poznań.

Ciepłej wody nie będzie u tysięcy poznaniaków. Chodzi o adresy przy ulicach Bliźniąt, Byka, Chartowo, Dymka, Luboińskiej, Folwarcznej, Franowo, Lwa, na osiedlu Przemysława, a także na osiedlu Rusa, Tysiąclecia, Wołynki, Szwajcarskiej, Wagi, Wiankowej i Żelaznej.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro