Reklama
Reklama

Aquanet zapowiada przerwy w dostawach wody i uciążliwość zapachową

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z przerwą w dostawie wody, w poniedziałek 17 lipca w godzinach od 15:00 do 19:00 muszą się liczyć mieszkańcy ulicy Kolejowej (od ul. Potockiej do Karwowskiego), Potockiej 51 i Karwowskiego 2 w Poznaniu. Z podobnymi problemami również w poniedziałek, ale w godzinach od 9:00 do 13:00 borykać się będą mieszkańcy ulicy Polnej nr: 7b/ 9/9b/9d/9e w Luboniu.

Z kolei w środę 19 lipca woda w kranach w godzinach od 8:00 do 16:00 nie popłynie na ul. Stary Rynek numery od 71-74, 80-84 i na ulicy Zamkowej 4, 5, 6, 7, 7a.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

To nie jedyne utrudnienia. Do końca lipca może wystąpić zwiększona uciążliwość zapachowa w Mosinie. "W związku z pracami zaplanowanymi na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mosinie, w terminie od 14 lipca do końca lipca może wystąpić zwiększenie uciążliwości zapachowej oczyszczalni w jej najbliższym sąsiedztwie" - czytamy w komunikacie Aquanetu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
27.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro