Reklama
Reklama

Nad Wartą będą rzucać proszkami Holi!

fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum
fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum

To atrakcja na niedzielne popołudnie.

Dzień kolorów rozpocznie się o 17:30. "To po prostu okazja do dobrej zabawy i wspólnego kolorowego szaleństwa. Przyjemność tym większa, jeśli na imprezę wybierzecie się ze znajomymi i przyjaciółmi, aby wspólnie porozmawiać, powygłupiać się i potańczyć..." - zapowiadają organizatorzy. Dodają, że będą wyrzutnie proszków holi, darmowe zamki dmuchane, kolorowe łakocie, konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Osoby, które w niedzielę po południu zgromadzą w Parku nad Wartą w okolicach mostu Królowej Jadwigi i ulicy Jurackiej, będą mogły przyłączyć się do zabawy, która za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem poznaniaków.

Rzucanie kolorowymi proszkami Holi - to nawiązanie do hinduistycznego święta wiosny obchodzonego na przełomie lutego i marca głównie w Indiach i Nepalu. W Europie czy Ameryce Północnej rzucanie kolorowymi proszkami traktowane jest jako święto miłości i kolorów.

Organizatorzy podkreślają, że na imprezę nie wolno przynosić własnych proszków. Będą one dostępne w 8 kolorach na specjalnym stoisku.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro