Reklama
Reklama

Uwaga kierowcy! Od weekendu istotne zmiany na remontowanej trasie!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Remont Warszawskiej postępuje, a tym samym będą zmiany.

Przypomnijmy, że trwa remont nawierzchni ulicy Warszawskiej na odcinku od Św. Michała do Krańcowej wraz ze skrzyżowaniem Krańcowa / Warszawska. Kierowcy ze zmianami w organizacji ruchu muszą się liczyć od soboty lub niedzieli.

- Już w piątek rozpocznie się demontaż krawężników po południowej stronie remontowanej jezdni. Prace te nie będą jeszcze wymagały zmiany czasowej organizacji ruchu. Jej zmiana jest planowana - w zależności od postępów prac związanych z demontażem - na sobotę lub niedzielę. Wykonawca robót deklaruje, że nowa organizacja ruchu będzie obowiązywała najpóźniej od poniedziałku - podają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Drogowcy przeniosą się na południowy pas ulicy Warszawskiej, a kierowcy będą korzystać z pasa północnego. Wciąż obowiązywać będzie zwężenie jezdni oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h. - Kierowcy jadący ul. Warszawską w kierunku centrum, na skrzyżowaniu z ul. Św. Michała będą mogli kontynuować jazdę na wprost bądź skręcić w prawo. Skręt w lewo, w ul. Św. Michała i dalej do ul. Świętojańskiej i Komandorii, w trakcie prowadzenia robót nie będzie możliwy. Kierowcy chcący kontynuować jazdę w ich kierunku zostaną poprowadzeni objazdem przez ul. Warszawską, rondo Śródka oraz południową jezdnię ul. Warszawskiej, z której będzie można skręcić w prawo, w ul. Św. Michała - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
4℃
Poziom opadów:
8.5 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro