Reklama
Reklama

Chwiałka: nastolatek miał nagrywać przebierającą się 6-latkę. "Masturbował się"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. POSiR
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. POSiR

To sytuacja z wtorku.

O zdarzeniu poinformowała nas mama dziewczynki. "Na basenie Chwiałka złapałam nastolatka nagrywającego przebieranie się mojej 6-letniej córki w zwodzie, masturbującego się. Mimo interwencji ochrony nie udało nam się go złapać" - napisała do nas mama dziewczynki. Jak przekazuje kobieta, która natychmiast po tym, co powiedziała jej córka, rozmawiała z tym chłopakiem. "Nie mówił nic, pytałam go dlaczego tak się zachowuje i gdzie są jego rodzice. Nie powiedział ani słowa" - wyjaśnia. Nie byłam wtedy świadoma, że chłopak nagrywał moje dziecko. Kiedy tylko córka mi o tym powiedziała on uciekł. "Nie byłam już w stanie go dogonić. Nie zdołali go też znaleźć pracownicy ochrony i ratownicy" - przekazuje. "Jeżeli zrobił coś złego wczoraj i znów próbował dziś, może uda się uchronić przed tragedią jakieś dziecko" - napisała. Kobieta dodała, że po zdarzeniu rozmawiała też z innymi osobami przebywającymi na basenie. Jak dowiedziała się od jednej z kobiet, chłopak w wieku około 13-15 lat, którego wygląd zgadzał się z opisem, miał również wcześniej dziwnie się zachowywać w okolicach jednego z basenów. Jak zauważyła miał obserwować dzieci.

Mama 6-latki dodała, że kontaktowała się w tej sprawie z komisariatem na Wildzie. Tam polecono kontakt telefoniczny i mailowy z Wydziałem Spraw Nieletnich. Kobieta tak też zrobiła.

Komisarz Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji potwierdza. Zarówno policjanci z komisariatu na Wildzie, jak policjanci zajmujący się tematyką nieletnich mają takie zgłoszenie. Sprawa jest wyjaśniana.

Czekamy również na komentarz POSiR-u w tej sprawie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
22.33 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro