Reklama
Reklama

Niewidomy mężczyzna wpadł do wykopu w centrum miasta

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk

Do zdarzenia doszło na ulicy 27 Grudnia.

O sytuacji informuje TVN24.pl. Jak ustalono, do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek rano. Ulicą 27 Grudnia w pobliżu skrzyżowania z ulicą Ratajczaka szedł mężczyzna z psem przewodnikiem. Jak ustalono w tym czasie brama była otwarta i mężczyzna wszedł na teren budowy i wpadł do wykopu. "Bramy były zamknięte, ale po telefonicznym uzgodnieniu, że wjeżdża ciężarówka, majster zaczął otwierać bramę. Brama jest dwuskrzydłowa, więc otworzył jedno skrzydło, podszedł, by otworzyć drugie i w tym momencie przez pierwsze wszedł niewidomy mężczyzna z psem" - tłumaczy w rozmowie z dziennikarzami Jacek Sobkowiak, prezes firmy Tormel, generalnego wykonawcy remontu. Dodał, że brama została otwarta kilka sekund przed zdarzeniem.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawą zajmuje się policja. Zabezpieczono nagrania z kamer monitoringu, przesłuchiwani są też świadkowie tego zdarzenia.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro