Reklama
Reklama

Magda Gessler kończy 70 lat. Świętowała m.in. pod Kaliszem

fot. Magda Gessler IG
fot. Magda Gessler IG

Znana restauratorka przyznaje, że w siedemdziesiątkę wkracza tanecznym krokiem.

W poniedziałek Magda Gessler, restauratorka odpowiedzialna za setki kuchennych rewolucji w całym kraju, kończy 70 lat. Z tej okazji najbliżsi przygotowali dla niej imprezę niespodziankę, w trakcie której celebrytka tańczyła do muzyki na żywo podkreślając, że w siedemdziesiątkę wkracza tanecznym krokiem.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Ale w weekend świętowanie urodzin restauratorki odbyło się także pod Kaliszem, gdzie gwiazda pojawiła się na otwarciu jednej z lokalnych restauracji. Lokal KTW Szałe Restaurant & Events ponownie otworzył się dla gości po generalnym remoncie, a Magda Gessler był gościem specjalnym wydarzenia. Nie tylko wzięła udział w kolacji, ale też opowiadała o swojej książce i... świętowała urodziny z wielkim tortem. - Moje urodziny u przyjaciół w Kaliszu. Było pięknie. Dziękuję - napisała w mediach społecznościowych restauratorka, której w tym świętowaniu towarzyszył mąż Waldemar Kozerawski.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro