Reklama

Nocna akcja policji na Winogradach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Czytelnik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Czytelnik

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Czy wiadomo coś na temat policyjnej akcji po północy przy ulicy Starowiejskiej? Najpierw radiowóz kogoś gonił, potem około pierwszej na kładce nad Słowiańską zebrała się spora grupa policji, z technikiem kryminalnym włącznie - napisał do nas Jacek.

Zimowe ferie nad Bałtykiem w Linea Mare 5* w Pobierowie: ciepły basen, sauny i SPA, komfortowe pokoje oraz CODZIENNE, tematyczne animacje dla dzieci. Rezerwuj wcześniej i złap termin
REKLAMA

Jak wyjaśnia Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji, w nocy policjanci interweniowali w tym rejonie w związku z kolizją. - Kierowca samochodu wjechał w skrzynkę elektryczną. Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze okazało się, że w samochodzie nikogo nie ma - tłumaczy. - Pojazd został zabezpieczony, dokonano też oględzin. Ustalamy teraz, kto siedział za kierownicą samochodu - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Są ostrzeżenia nawet II stopnia. Może być niebezpiecznie!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro