Reklama
Reklama

Zamkną ważną ulicę na jeden dzień!

fot. PIM
fot. PIM

W piątek kierowcy nie pojadą ulicą Kaliską.

W związku z pracami na przebudowywanej trasie kórnickiej, 30 czerwca niedostępny będzie przejazd ulicą Kaliską na poznańskiej Polance. - Zaplanowane na piątek prace na ul. Kaliskiej to wykonywanie warstwy ścieralnej, co oznacza, że jezdnia zyska nową nawierzchnię. Roboty toczyć się będą na odcinku między ul. Jana Pawła II a ul. Maltańską. Obecnie obowiązuje tam ruch jednokierunkowy w stronę ul. Maltańskiej. Podczas prac nie będzie on możliwy - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Na miejscu będą osoby odpowiedzialne za kierowanie ruchem, które będą wskazywać kierowcom objazdy. - Po zakończeniu prac, jeszcze tego samego dnia, przywrócony zostanie ruch w stronę ul. Maltańskiej.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
11.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro