Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Michal Jarmoluk / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Michal Jarmoluk / pixabay.com

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

W środę, 28 czerwca w godzinach od 8:00 do 16:00 wody w kranach nie będzie na ulicach: Stary Rynek 42- 44, Woźna 1- 12, Garbary 63, Klasztorna 1- 3, Klasztorna 21- 26, Wielka 24- 25D (przyłącze od Klasztornej) w Poznaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Z kolei od godziny 21:00 w czwartek 29 czerwca do godziny 1:00 w piątek 30 czerwca z podobnymi utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy Lubonia. Woda w kranach nie popłynie na ulicach: Armii Poznań (od ul. Kajakowej do ul. R. Maya), ul. Kolonia PZNF, ul. C. Ratajskiego. "W godzinach planowanego wyłączenia wody (21:00 - 01:00) mogą wystąpić spadki ciśnienia i brak wody na wyższych kondygnacjach, w zachodniej części Lubonia" - dodaje Aquanet.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro