Reklama
Reklama

Nowa sieć weszła do Wielkopolski. Pierwszy sklep otwarto w Poznaniu

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Popularna na świecie marka outdoorowa w Poznaniu otworzyła swój pierwszy salon w Wielkopolsce.

Sklep szwajcarskiej sieci Mammut, producenta wyposażenia sportowego i trekkingowego, właśnie zadebiutował w Poznaniu. To zarazem pierwszy salon marki w Wielkopolsce. Salon znajduje się przy ul. Paderewskiego 6. Poznań jest 8. z kolei miastem, w którym można znaleźć firmowe produkty szwajcarskiej marki.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

"Mammut, posiadający swoje salony na całym świecie, to marka od lat popularna także wśród Polaków. Teraz także mieszkańcy Poznania i okolic mogą skorzystać z szerokiej oferty producenta. Nowo otwarty sklep przy poznańskiej starówce jest dziś jedynym w mieście, jak i województwie wielkopolskim, należącym do tej sieci" - mówi Łukasz Napierała, dyrektor Sklepów Firmowych Mammut w firmie Uni-Sport Sp. z o.o., która jest wyłącznym dystrybutorem produktów Mammut w Polsce.

Stacjonarne sklepy Mammut działają także w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu oraz Piasecznie, już teraz planowane są kolejne otwarcia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
131.04 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro