Reklama

Izabella i Jakub Pyżalscy rozwodzą się. "Obraz naszej rodziny przedstawiany w mediach nie był prawdziwy"

fot. Instagram.com / izalukomskapyzalska
fot. Instagram.com / izalukomskapyzalska

W piątek do redakcji epoznan.pl wpłynęło oświadczenie Jakuba Pyżalskiego w którym poinformował o rozwodzie ze swoją żoną Izabellą, a także prośbą, aby nie łączono go ze spółką Osiedle Poznańskie, bo od kilku miesięcy nie ma z nią nic wspólnego. W sobotę informację o rozwodzie potwierdziła Izabella Łukomska - Pyżalska.

"Potwierdzam, że rozwodzę się z moim mężem, Jakubem Pyżalskim. Postępowanie toczy się z mojej inicjatywy. Obraz naszej rodziny przedstawiany w mediach nie był prawdziwy. Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem i jego wybuchami złości, agresji i przemocy. To był także bezpośredni powód, dla którego mojemu małżonkowi została założona niebieska karta. W końcu znalazłam w sobie odwagę, aby opuścić dom, w którym nie mogłam czuć się bezpiecznie. W dalszym ciągu pozostaję prezesem Osiedla Poznańskiego i prowadzę inwestycję budowlaną. Pomimo prób zaszkodzenia spółce i mi osobiście, (wszystkie działania wymierzone przeciwko mojej spółce są działaniami mojego małżonka ), nie ugnę się i doprowadzę do końca wszystkie aktualne i planowane inwestycje. Chciałabym także uspokoić wszystkich mieszkańców i nabywców mieszkań - próba postawienia w upadłość mojej spółki jest próbą podjętą przez mojego małżonka. Nie ma żadnych przesłanek do upadłości, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w działaniach prawnych, przed sądem. Dla dobra naszych dzieci nie będę udzielała szczegółowych informacji o procesie rozwodowym- proszę o uszanowanie tego faktu" - oświadczyła w sobotę Izabella Łukomska - Pyżalska na swoim profilu na facebooku.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Izabella Łukomska-Pyżalska i Jakub Pyżalski byli małżeństwem od 18 lat. Prowadzili firmy deweloperskie budujące między innymi osiedle w Czapurach pod różnymi markami, z których najpopularniejszą była 'Family House'. W latach 2011-2018 byli właścicielami klubu Warta Poznań. Izabella Łukomska-Pyżalska i Jakub Pyżalski mają 6 dzieci.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro