Reklama
Reklama

W weekend gwiazdy na Cytadeli. Przy parku zmiany w organizacji ruchu

archiwum | fot. ZDM
archiwum | fot. ZDM

W piątek i sobotę w Poznaniu odbędą się koncerty w ramach Męskiego Grania 2023.

W trakcie piątkowego koncertu na Scenie Ż pojawią się Chaim, Agą Bigaj, Yann, Paulina Przybysz z Asthma i Miły ATZ oraz Rysy. Na scenie głównej wystąpią natomiast Ofelia, Kacperczyk, Igo, Zalewski i projekt Nosowska - Król. W sobotę sceny opanują m.in. Szczyl, Kaśka Sochacka, Mrozu, Wodecki Twist i oczywiście Męskie Granie Orkiestra 2023.

Biletów już nie ma w sprzedaży, a to oznacza, że na Cytadeli i w piątek i w sobotę pojawi się prawdopodobnie komplet publiczności. Z tego powodu zdecydowano się na wprowadzenie zmian w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. - Aby ułatwić uczestnikom festiwalu powrót do domu wzmocnione zostaną linie nocne 215 i 218 - podają urzędnicy. Będą kursować co 15 minut.

Pomiędzy 16.00 i 20.00 w piątek i sobotę ze zmianami muszą się liczyć kierowcy. - Na parking przeznaczony zostanie jeden pas ul. Szelągowskiej od skrzyżowania z ul. Winogrady do ul. Na Stoku oraz jeden pas ul. Armii Poznań na odcinku od wjazdu na pętlę przy dworcu Garbary w kierunku ul. Winogrady. Prędkość maksymalna pojazdów na tych odcinkach zostanie ograniczona do 40 km/h. Na skrzyżowaniu ul. Armii Poznań i Winogrady wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Ulica Na Stoku będzie w tym czasie zamknięta dla ruchu ogólnego - dodają.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.29 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro