Reklama

Będzie hit w zimowej siatce połączeń z Ławicy?

fot. Visit Lisboa / FB
fot. Visit Lisboa / FB

Wiele na to wskazuje.

Jak podaje fly4free.pl bazując na raporcie spotowym firmy ACL, zimą być może będziemy mogli polecieć linią Ryanair z poznańskiej Ławicy do Lizbony. Ale nie jest to jedyna potencjalna nowość. Ta sama linia lotnicza otrzymała też slot na uruchomienie w zimowym rozkładzie lotów z Poznania do włoskiej Bolonii. - W przypadku obu tych lotnisk irlandzka linia otrzymała po 88 slotów, co oznacza, że w przypadku uruchomienia tras, loty byłyby realizowane po 2 razy w tygodniu - wyjaśnia fly4free.pl.

Kolejna dobra wiadomość dotyczy potencjalnej zmiany lotniska w Rzymie dla samolotów lecących z Poznania do tego miasta. Obecnie Ryanair lata na lotnisko Ciampino. Od zimowego rozkładu miałby latać na lotnisko Fiumicino, które jest lepiej skomunikowane z Rzymem.

Branżowy portal zwraca uwagę, że informacje są dobre, ale nie są pewne. Na przykład to, że linia lotnicza dostała sloty na określone połączenia nie oznacza, że je wykorzysta. Jest to jednak znak, że linia jest mocno zainteresowana takim kierunkiem i poważnie rozważa go do włączenia w siatkę połączeń.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
7.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro