Reklama
Reklama

W piątek wiec Tuska w Poznaniu. Tramwaje pojadą częściej

fot. Donald Tusk / FB
fot. Donald Tusk / FB

Spotkanie odbędzie się na placu Wolności.

Jak informowaliśmy już na epoznan.pl, Donald Tusk kilka dni temu zapowiedział, że w Poznaniu odbędzie się jego wiec. Rozpocznie się w piątek o 18.00 na placu Wolności. Tusk zaapelował do swoich sympatyków, by licznie przybywali do stolicy Wielkopolski i udowodnili tym wszystkim, którzy twierdzą, że 4 czerwca w Warszawie nic się nie stało, że się mylą. - Pamiętacie próby przekonania, że te pół miliona ludzi to była kolejka do zoo. To kolejny powód, żeby spotkać się na ulicach innych miast - mówił. Tusk zaprosił na plac Wolności nie tylko poznaniaków, ale też wszystkich Wielkopolan.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Organizatorzy spodziewają się tłumów w centrum Poznania. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne już poinformowało, że w związku z "imprezą masową odbywającą się w centrum miasta" tramwaje na liniach 8,9,13 i 16 w godzinach 18.30 - 21.00 będą kursować częściej niż zwykle - co 10 minut, a nie co 20 minut. Ma to ułatwić mieszkańcom dotarcie na wiec.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro