Reklama
Reklama

Podejrzany o molestowanie 7-miesięcznej córki swojej partnerki zostaje w areszcie na dłużej. Obrońca domaga się uwolnienia klienta

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Zachery Perry / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Zachery Perry / unsplash.com

Chodzi o sprawę spod Pleszewa.

Pisaliśmy o tym na epoznan.pl już w maju. Okazało się wówczas, że podejrzenia o rzekomym molestowaniu seksualnym 7-miesięcznej dziewczynki przez 26-latka biegli uznali za słuszne. To matka dziecka powiadomiła policję o sprawie. Jak przyznała, zostawiła córkę pod opieką partnera, gdy sama była w pracy. Po powrocie zauważyła na udach dziecka siniaki.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

26-latka zatrzymano już w marcu. Usłyszał zarzut dopuszczenia się przestępstwa o charakterze seksualnym wobec małoletniej poniżej lat 15. Przebywa w areszcie, w ostatnich dniach sąd przedłużył jego pobyt za kratami. Jak podaje Radio Warta, zażalenie na decyzję o aresztowaniu złożył obrońca mężczyzny. Wyjaśniał, że nie ma uzasadnionego podejrzenia popełnienia czynu przez jego klienta. Posiedzenie aresztowe ma się odbyć w najbliższym czasie.

Radio Warta precyzuje, że zdarzenie miało miejsce w ośrodku MONAR pod Pleszewem, gdzie mieszka zarówno kobieta i jej dziecko, jak i mieszkał jej partner. Wiadomo też, że biegli specjalizujący się w psychiatrii i seksuologii wydali już opinię o 26-latku. Jest w aktach sprawy, ale jej nie upubliczniono.

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro