Reklama
Reklama

Sklep działał przy placu Wolności 34 lata, wkrótce się zamyka. "Teraz tu jeżdżą tylko koparki"

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Chodzi o sklep odzieżowy La Cara.

O zamknięciu poinformowała nas Czytelniczka. - Właśnie się dowiedziałam, że kolejny KULTOWY SKLEP likwiduje się w centrum! Po 33 latach działalności pani Aleksandra zamyka "LA CARE" na placu Wolności - czyli według mnie sklep z najlepszą odzieżą dla kobiet w Poznaniu! Ubieram się tam od wielu lat, zawsze wszystko - jakość towarów i obsługa - na niespotykanym gdzie indziej wysokim poziomie! Wielka, wielka szkoda! Remonty centrum? Inflacja? Dlaczego - dopytuje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Rzeczywiście, właścicielka La Cary przyznaje, że sklep będzie działać tylko do końca sierpnia, a obecnie trwa wyprzedaż towaru. - Z ciężkim sercem i bólem podjęłam decyzję o zamknięciu La Cary. La Cara działała 34 lata, obroniła się przed nawałem licznych, nowo powstających galerii handlowych, przetrwała pandemię, w pamięci mam czasy, kiedy na placu Wolności ludzie spacerowali całymi rodzinami a nie jeździły same koparki - wyjaśnia Aleksandra Młyńska. - Wszystko to, plus kilka osobistych powodów, skłoniło mnie do podjęcia takiej decyzji - dodaje.

Jak zaznacza właścicielka, 34 lata to był wspaniały czas. - Było mi niezmiernie miło ubierać Was, drogie Klientki, na wszystkie istotne dla Was wydarzenia. La Cara ubierała Was na śluby, komunie i pogrzeby oraz wiele innych rodzinnych uroczystości. Wiem, że każda z Was czuła się piękna w rzeczach, które u nas nabyła. To było i nadal pozostaje celem i sensem mojej pracy - zaznacza.

Nie jest jednak wykluczone, że sklep powróci w nowej lokalizacji. Przenosiny mają być jedyną szansą na przetrwanie La Cary. Nie jest to jednak obecnie nic pewnego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro