Reklama
Reklama

Chylińska, Mezo, Bibobit i Organek wystąpią na Cytadeli. Podano szczegóły!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Okan Caliskan z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Okan Caliskan z Pixabay

Koncerty już w sobotę.

Artyści zagrają w Parku Cytadela w ramach plenerowej imprezy PIKNIK NA FEST! To impreza z okazji świętowania 25. urodzin Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Jak mówi Marek Woźniak, marszałek województwa wielkopolskiego: "Mamy co świętować. Taki jubileusz to dobra okazja, żeby zaznaczyć naszą obecność w przestrzeni publicznej. Taka promocja jest potrzebna, bo nie każdy mieszkaniec naszego regionu ma świadomość istnienia takiego samorządu. A przecież odpowiadamy za wiele dziedzin życia ważnych dla każdego z nas, jak choćby opieka zdrowotna, komunikacja kolejowa, drogi, kultura czy ochrona środowiska". I dodaje "Jesteśmy dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się województw w Polsce. Jestem dumny z Wielkopolski, nowoczesnego regionu aktywnych ludzi!".

Jak już informowaliśmy w planach są nie tylko koncerty. Będzie można m.in.: skorzystać z konsultacji ze specjalistami i badań RTG, USG oraz odwiedzić mammobus czy cytobus. Na odwiedzających czeka szeroka oferta warsztatów, w tym florystycznych i fryzjerskich, porad kosmetycznych czy pokazów makijażu. Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci. Na odwiedzających czeka szeroka oferta warsztatów, w tym florystycznych i fryzjerskich, porad kosmetycznych czy pokazów makijażu. Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci. Będą dmuchańce i bańki mydlane. Tor skimboardowy i kolejka Pecna. Warsztaty plastyczne, teatralne i sportowe, liczenie motyli oraz malowanie twarzy. Będzie strefa sportu, a osoby, które przyjadą rowerem będą miały szansę go oznakować.

"Osoby, które dotrą na nasz Piknik do Poznania pociągiem Kolei Wielkopolskich (KW) lub POLREGIO (PR), na dowolną stację, będą miały zagwarantowaną bezpłatną podróż powrotną. Uczestnicy Pikniku, którzy będą posiadać ważny, jednorazowy bilet z dnia 10 czerwca (także w formie elektronicznej) powinni zgłosić się na stoisko KW, gdzie otrzymają potwierdzenie obecności na Pikniku" - zapowiada informuje Anna Parzyńska - Paschke, rzeczniczka marszałka.

"Przed finałowym koncertem Agnieszki Chylińskiej z Zespołem zrobimy rodzinnie zdjęcie Wielkopolan z drona" - dodaje.

Dziś między innymi podano program koncertów:
- 13:15 MEZO
- 18:30 BIBOBIT
- 19:30 ORGANEK
- 21:00 AGNIESZKA CHYLIŃSKA Z ZESPOŁEM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro