Reklama
Reklama

Bike parade powraca do Poznania!

Posnania powraca z kultowym wydarzeniem - 6. edycją Bike Parade! To święto dla wszystkich fanów dwóch kółek. Oprócz rowerowego korowodu, na uczestników czekają liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Bike Parade odbędzie się już 17 czerwca. Od 13:00, przy fontannie Posnanii uczestnicy parady będą mogli odbierać pakiety startowe, w których znajdzie się plecak/ worek, bidon, opaska odblaskowa oraz voucher do Food Fyrtla. Dodatkowo, przy asyście policji, będzie możliwość oznakowania roweru. Dla najmłodszych, Posnania przygotowała liczne atrakcje - malowanie twarzy, ozdabianie roweru, balony i dmuchańce. Fani dwóch kółek będą mogli też skorzystać ze ścianki do zdjęć.

Trasa przejazdu

Rowerzyści wystartują punktualnie o 15:00, spod głównego wejścia od ul. Kórnickiej. Długość trasy do pokonania wynosi ok. 5,5 km i wiedzie ona przez :
- Trasę Kórnicką
- Wartostradę
- Brame Poznania
- Park Tadeusza Mazowieckiego
- Bolesława Krzywoustego
- Rondo Rataje

Parada zakończy się w Alei Komedy około godziny 16:00 na Zlocie Food Trucków.

Liczne atrakcje

Na najmłodszych na mecie będą czekać kolejne atrakcje: dmuchańce, wata cukrowa i liczne niespodzianki. Odbędzie się również konkurs na najlepiej wystylizowanych rowerzystów. Co zrobić, by wziąć udział? Wystarczy zrobić zdjęcie w strefie startowej i zgłosić się do konkursu. Dla najmodniejszego uczestnika Bike Parade przewidziana jest nagroda!

Jak wziąć udział w Bike Parade :

- Zarejestruj się na stronie https://b4sportonline.pl/posnania_bike_parade_poznan/

- Odbierz swój pakiet startowy 17 czerwca, od godziny 13 :00

Uczestnictwo w paradzie jest bezpłatne. Istnieje możliwość zakupu personalizowanej koszulki za 30 zł

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro