Reklama

Wypadek z udziałem motocyklisty. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Inni kierowcy zagapili się na wypadek i doszło do kolejnej stłuczki

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do podwójnego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 19:00 w Paczkowie.

Czytelnicy informowali redakcję epoznan.pl o wypadku - Wypadek w Paczkowie. Lądował śmigłowiec - pierwsza wiadomość wpłynęła do redakcji po godzinie 19:00.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

- Wypadek w Paczkowie z udziałem motocyklisty - brzmiała kolejna wiadomość.

Jak wyjaśnia Jakub Wakuluk z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu - Około 30-letni motocyklista próbował wyminąć samochód i najechał na kolejny. Mężczyzna przewrócił się, w wyniku czego doznał urazu kończyny dolnej oraz górnej. Na miejsce lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował mężczyznę do szpitala. Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Na miejscu została profilaktycznie nasza karetka pogotowia, ponieważ na przeciwległym pasie kierowcy najprawdopodobniej zagapili się na zderzenie z motocyklistą i jeden samochód wjechał na drugi. W zderzeniu brały udział trzy osoby, doszło do ogólnych potłuczeń.

Jak podaje GDDKiA, droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 3 godzin. Na miejscu wciąż trwają czynności z udziałem służb.

Rzecznik prasowy poznańskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło - Na przeciwległym pasie, zaraz obok wypadku z udziałem motocykla doszło do drugiego wypadku. Zderzyły się trzy samochody ciężarowe i jeden osobowy. Wciąż trwają czynności na miejscu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro