Reklama
Reklama

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - krok w stronę sukcesu!

Zastanawiasz się, które studia zapewniają bardzo dobre perspektywy zawodowe? Sprawdź koniecznie ofertę Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To uczelnia ze ścisłej czołówki rankingów, lokująca się na podium ogólnopolskich zestawień. Prestiżowe międzynarodowe akredytacje potwierdzają wysoki poziom kształcenia i badań naukowych. Programy nauczania nastawione są na przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności menedżerskich, wymaganych zarówno przez małe firmy, jak i ponadnarodowe korporacje. Treści edukacyjne uwzględniają wymagania globalnego rynku pracy i najnowsze trendy w biznesie. Studenci zdobywają tu kompetencje, które umożliwiają im karierę w działach księgowości, finansów i audytu, logistyki, kadr czy też w agencjach reklamowych. Uczelnia prowadzi też kierunki związane z informatyką oraz rozwojem i jakością produktu. UEP kształci przyszłych liderów, cenionych specjalistów i menedżerów. Zarobki po ukończeniu tego uniwersytetu są jednymi z najwyższych w Polsce. Według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń z 2022 r. UEP znalazł się na 2. miejscu wśród wszystkich polskich uniwersytetów publicznych pod względem wysokości płacy brutto absolwentów.

Liczne możliwości dla umysłów ścisłych i humanistów

UEP oferuje szerokie możliwości rozwoju. Studenci mogą korzystać z programów wymian międzynarodowych, pracować nad projektorami w ramach kół naukowych i realizować swoje pasje sportowe w ramach sekcji tenisa, siatkówki, koszykówki czy też szachów. Nowoczesne metody nauczania - prace nad projektami i case-study - wykształcają u studentów kompetencje miękkie, niezwykle cenione przez pracodawców z całego świata.

Uczelnia nastawiona na studentów

Wszystkie budynki Uniwersytetu znajdują się w ścisłym centrum Poznania. Studenci mogą korzystać z doskonale wyposażonej biblioteki i licznych stref relaksu. Rozbudowane programy stypendialne, a także możliwość podjęcia pracy w zawodzie jeszcze w trakcie studiów, pomagają studentom w utrzymaniu się i uzyskaniu samodzielności finansowej. W znalezieniu praktyk, staży i pracy pomoc oferuje uczelniane Biuro Karier.

Nowoczesna i nastawiona na praktykę biznesu oferta nauczania

Oferta studiów obejmuje zarówno studia w języku polskim, jak i angielskim. Intensywnie rozwijane są przedmioty i programy prowadzone przez praktyków biznesu. Studenci mają możliwość zdobywania certyfikatów i uczestnictwa w specjalistycznych warsztatach. Uczelnia współpracuje z wieloma uniwersytetami zagranicznymi, a także kooperuje z dużymi firmami i instytucjami. Pozwala to na tworzenie oferty edukacyjnej na poziomie silnego europejskiego uniwersytetu, kształcącego ludzi sukcesu.

Nie zwlekaj z decyzją! Zapisz się na studia I lub II stopnia już dziś. Do wyboru masz zarówno tryb dzienny (stacjonarny), jak i zaoczny (niestacjonarny).

Pełna oferta i informacje o rekrutacji: https://ue.poznan.pl/kandydaci/studia-i-ii-stopnia/

Czekamy właśnie na Ciebie!

Uczelnia oferuje również studia podyplomowe, MBA, studia III stopnia, bezpłatny program edukacyjny dla uczniów 4-6 klas szkoły podstawowej oraz zajęcia dla seniorów.

Oferta edukacyjna

Kierunki na I stopniu studiów (stacjonarne)

Rekrutacja: https://e-rekrutacja.ue.poznan.pl/pl/offer/S1_PL_SZ_202324/


Ekonomia

Finanse, audyt, inwestycje

Gospodarka turystyczna

Informatyka i ekonometria

Jakość i rozwój produktu

Kierunek prawno-ekonomiczny

Logistyka

Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Polityka społeczna

Rachunkowość i finanse biznesu

Zarządzanie

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Bachelor in Business Administration (BBA) (w języku angielskim)

Finance (w języku angielskim)


Kierunki na II stopniu studiów (stacjonarne)

Rekrutacja: https://e-rekrutacja.ue.poznan.pl/pl/offer/S2_PL_SZ_202324/


Analityka danych ekonomicznych

Ekonomia

Finanse, audyt, inwestycje

Informatyka i ekonometria

Jakość i rozwój produktu

Kierunek prawno-ekonomiczny

Marketing

Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Nadzór i kontrola

Przemysł 4.0

Rachunkowość i finanse biznesu

Zarzadzanie

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Quantitative Finance (w języku angielskim)

Transition, Innovation and Sustainability Environments (w języku angielskim)

Innovation Management (w języku angielskim)

Master in International Business (w języku angielskim)

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
18.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro