Reklama

We wtorek rusza Wielkie Grillowanie UAM. Kto wystąpi?

fot. Mateusz Kina / archiwum
fot. Mateusz Kina / archiwum

Impreza tradycyjnie odbędzie się na terenie Kampusu Morasku.

Wielkie Grillowanie to wydarzenie, podczas którego studenci, choć nie tylko, grillują wspólnie na kampusie, a do tego słuchają muzyki na żywo. W tym roku impreza odbędzie się we wtorek i środę (6 i 7 czerwca) od godziny 19.00. W czwartek na scenie pojawią się Nocny Kochanek i Łydka Grubasa, a w środę Strachy na lachy i Słoń. Dodatkowo scenę opanują zwycięzcy Rap Sceny i Bitwy Kapel - we wtorek Heat! i Comepass, a w środę Kowson i Pass. Godzin występów organizatorzy nie podają celowo - w obawie o zablokowanie wejść na teren imprezy o konkretnej godzinie.

Wstęp na teren imprezy jest biletowany. Studenci płacą 29 złotych za dzień, a pozostali 45 złotych za dzień. Bilety są dostępne przez internet - nie będzie ich można kupić na miejscu. - Każdy uczestnik poniżej 18 roku życia musi mieć podpisaną zgodę przez opiekuna oraz być pod opieką opiekuna prawnego - zaznaczają organizatorzy.

Ze względu na imprezę UAM we wtorek i środę wprowadza godziny rektorskie dla swoich studentów. Zajęcia nie będą się odbywać od godziny 15.00. Zmiany w rozkładzie jazdy wprowadza natomiast MPK Poznań, by ułatwić uczestnikom dotarcie na Kampus UAM i powrót. Szczegóły TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro